במוצ"ש האחרון התקבצו חברי 'יש עתיד' מודיעין להרמת כוסית חגיגית לכבוד השנה החדשה ולהשקת קמפיין הבחירות של הרשימה.

אורחים רבים הגיעו לאירוע ההשקה, ביניהם גם חברי הכנסת מאיר כהן, מיקי לוי, קארין אלהרר ופנינה תמנו שאטה, שהתייצבו כדי להביע תמיכה ברשימת המפלגה בעיר ובעומד בראשה -  שחר מי און

חבר הכנסת מאיר כהן נשא דברים ואמר: "מודיעין היא העיר שבה יש עתיד מובילה מבחינת אחוזי ההצבעה על כל מפלגה, כולל הליכוד. בבחירות האחרונות זכתה יש עתיד ל-27% הצבעה מול 22% שקיבל הליכוד ולכן אין סיבה שסיעת יש עתיד לא תהיה הסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר מודיעין ותזכה לפחות ל-5 מנדטים. הבחירות במודיעין משמעותיות גם לבחירות הארציות שתערכנה ב- 2019 כי זו הבעת אמון של הבוחרים בעיר ביש עתיד. נתניהו הוא לא גזירה משמיים ואנחנו מתכוונים להחליף אותו ואנחנו מתחילים כאן במודיעין – העיר שבה יש עתיד מובילה על הליכוד".

שחר מי און: "אמש השקנו את קמפיין 'יש עתיד' במודיעין, שכולו תקווה, עשייה ואופטימיות של שוויוניות חדה ובלתי מתפשרת לרגל השנה החדשה. תודה לחברותי וחבריי לרשימה, פעילות, תומכים, חברים, תושבים יקרים. אנו רואים בכם משפחה, קהילה מחוברת ואכפתית המחזיקה בערכים משותפים של ישראליות טובה, תורמת שמחזיקה את המדינה שלנו היכן שהיא- מצליחה. תודה לחברי המטה הארצי של "יש עתיד" ולחברי וחברות הכנסת שפועלים להצלחתנו. אנחנו יוצאים מכאן בתחושה מחוזקת, ונרגשים מאד לקראת העשייה שאנו מתכננים."

בתמונה מימין לשמאל: אור מגל, שרונה שוולב, כפיר כהן, פני גזית, ח"כ מאיר כהן, ח"כ מיקי לוי, שחר מי-און, סיגל ליזרוביץ', ח"כ קארין אלהרר. צילום -  אלי גל.