לזרוביץ, אמא לשלושה, בעלת משרד עורכי דין בעיר, ובעלת תואר ראשון ושני במשפטים. בשנים האחרונות פעלה סיגל במסגרות חינוכיות רבות בעיר, ביניהן: הנהגות ההורים, שימשה כיו"ר הנהגת ביה"ס עירוני א', סגנית יו"ר ההנהגה העירונית ובסיירת ההורים עירונית. היא גם מתנדבת בויצ"ו במודיעין, משמשת כיועצת משפטית בהתנדבות של עמותת "מנדלת הלב" התומכת בחולי סרטן ובני משפחותיהם, וב- "ש.י.ל"  שרות יעוץ משפטי חינם לתושבי העיר. 

לדברי לזרוביץ :"לאחר שנים רבות של פעילות וכמי שערכי הנתינה וההתנדבות סחפו אותי לאורך השנים להתמסר לתרומה לקהילה, להובלת שינויים ואהבת חינם, החלטתי להצטרף ולהשפיע במסגרת חברות במועצת העיר מודיעין מכבים רעות. אך זאת ללא הפוליטיקה הפחות מעניינת מבחינתי. בחנתי את כל האפשרויות ובחרתי להצטרף לסיעת 'יש עתיד' שבראשה עומד שחר מי און - ויחד נפעל  לאורם של ערכים המובילים אותי לאורך השנים למען החינוך בעיר, ילדי העיר, הצעירים , הגמלאים ואוכלוסיות מוחלשות שזקוקות לאוזן קשבת בעירייה ועזרה ".

"סיגל היא אישה איכותית ביותר" אומר שחר מי און, " מובילה, תורמת, יוזמת ובעלת מוטיבציה רבה להשפיע על סדר היום הציבורי ואני יותר משמח כי בחרה בנו, ב- "יש עתיד", כדי לעזור לשנות את סדר החיים העירוני ולהשפיע על מרקם החיים בעיר שלנו. אין בי ספק כי סיגל תוכל להוביל ולסייע לנו בתחום מערכת החינוך בעיר והנגשתה לציבור ההורים והתלמידים. סיגל היא שומרת הסף של החינוך ותסייע להורים לשמור על מערכת חינוך איכותית וערכית בעירנו"