שור 21.4-20.5

השבוע תגלו את כוחכם בתחום התעסוקה והעסקים. זו תקופה טובה ליזמות. רצוי לנתב בכיוון של פרסום או שיווק. בבית: עליכם להשתדל לפתור בעיות בתוך המשפחה. ככל שתקדימו לעשות זאת תחושו טוב יותר. ממליץ לחשוב גם על האינטרסים האישיים שלכם ולא רק על אחרים. במסגרת זו הציעו את אהבתכם רק למי שמשקיע בכם באמת ולא סתם מעמיד פנים שהוא מכבד. סוף סוף אתם מרגישים בשלים לפריצה בתחום הלימודים והקריירה. קחו את החיים ברצינות בנוגע ללימודים ולאהבה.


      תאומים 21.5-21.6

השבוע אתם חסרי מנוחה ואנרגיות, זאת לאחר הטלטלה הרגשית האחרונה שבמסגרתה האשימו אתכם בחוסר התחשבות, באי-עמידה בלוחות זמנים ובהתעלמות מהבטחות ערכיות ורומנטיות אותן פיזרתם בעבר. זהירות: תחושה מוטעית ביחס לקשרים רופפים מהעבר, עלולה למשוך אתכם לעבר טעות החוזרת על עצמה וזה להסתגר בתוך עצמכם. לנשואים: ממליץ על השקעות באהבה ובנתינה למי שבאמת אוהבים אתכם. למשל, העניקו לילדים במקום לאנשים זרים ומרוחקים. לאחר הפרידה הקשה אתם מהר מאוד מתאוששים ומחפשים לשרוד את המשך החיים באהבה, בשלווה ובאפיקים חדשים.


    

         סרטן 22.6-22.7

אתם מרגישים בשינוי מזגכם לטובה. דמות אהובה עדיין משפיעה מבחינה רגשית, גם לאחר שחששתם שתיאלצו להיפרד ממנה. קידום או הבטחות הממונים מטרידים את מנוחתכם מעבר למצופה. הפתעות חדשות בנוגע לתעסוקה יחכו לכם מעבר לפינה. שאלות מהותיות בנוגע לכספים אותם אתם רוצים להשיג ממלאים את ראשכם בסימני שאלה גדולים. שמחה בלב בהקשר אחיינים וקרובים חשובים. אתם מאוד מתקשים להחליט בין אם לתת את הסכמתכם לקשר מחייב, או אם להיפרד. בסוף ההיגיון יכריע, ויהווה לשון מאזניים.


     אריה 23.7-22.8

קחו השבוע את הזמן ביחס להחלטות ללמוד או לבצע שינוי כלשהו בצד האמנותי או המקצועי. טיפ: לא לשכוח לברר אם כדאי לכם, וגם לברר בכלל אם אתם נמשכים למקצוע בו אתם חפצים. האנרגיות העצורות משתחררות לכיוונים רגשיים. כספים עדיין מתעכבים. בריאותכם חוזרת לאיתנה. התערבות אחד מבני המשפחה ממשיכה לעצור אתכם מלהתקדם. לצעירים: הקשר שלכם עם ההורים מתהדק והולך. הטיפ השבועי: בזוגיות אין מקום לכיפופי ידיים ולמלחמת מוחות. נסו לפרגן באופן יומיומי וקבוע לבן/בת הזוג.


    בתולה 23.8-22.9

בדרך כלל (ולאחרונה בעיקר) אתם חושבים לעשות משהו עם החיים שלכם. אתם רוצים לסגור על לימודים גבוהים או על התמקצעות מהירה או אולי לנסוע ולמצוא את מקומכם בחו"ל. בתחום הרומנטי: הביישנות הטבעית שלכם עדיין מפריעה לפרוץ מסגרות. אתם מחפשים עזרה ומרגישים שלא מבינים אתכם. שלישי: עצלות זמנית פוקדת אתכם. רגשות עצורים כלפי בן/ת הזוג מעכבות את האושר הבין זוגי. הטיפ השבועי: אם אינכם מוכנים להיפתח לפני קרובי משפחה, לכו לייעוץ, לפעמים קל יותר להיפתח מול גורם זר.


    מאזניים 23.9-23.10

השבוע - ובעיקר בימים ראשון ושלישי - יש בכם את הקסם הדרוש לכיבושים. לבכם כספר פתוח ויש המקשיבים לרחשי לבכם. הזמן הכי מתאים להרפתקנים הוא השבוע הנוכחי, במיוחד בימים שבת ועד לשני שאחריו. אנשים מתעניינת בכם במישור המקצועי. נצלו את השבת לשם חילוץ עצמות ונפש. גם השבוע הנוכחי יהיה בסימן של שיקום הקשרים הרומנטיים. חלק מכם ימצא את הדרך לשבור את מעגל בדידותו. אתם נוטים להרעיף רגשות וצפויה לכם הפתעה ביחס לתחום הרומנטי. כספים מגיעים ומאזנים את חשבון הבנק.


    עקרב 24.10-21.11

אתם עוברים שבוע קשה. בן/ת הזוג שבבית עדיין לא רואה את החיים דרך העיניים שלכם. טיפ: התעלו על עצמכם כדאי לכם לעשות משהו שמזמן כבר לא עשיתם. הזדמנות למצוא מקום עבודה חדש. זכרו! פתרון בעיות או סכסוכים אינם התחשבנויות אלא מחילה ושכחה. אתם מתמודדים לבד עם בעיה מציקה כבר מספר שבועות, אינכם מוכנים לפתוח את סגור לבכם לאף אחד. ייתכן כי זו הסיבה לתסיסה האמוציונאלית בה אתם שרויים. דמות מן העבר, עדיין לא שכחה.


    קשת 22.11-21.12

השבוע אתם שוב מהססים לגבי מקומכם בתחום הקריירה. טיפ: לעשות את המקסימום מבחינת החיפושים אחר עבודה. לרומנטיים: מעבר לקשת בענן, יופיעו סימנים רומנטיים להם חיכיתם. במהלך הימים הקרובים מישהו/הי מעברכם יצוץ לתוך חייכם. בידיכם הבחירה אם לקרבו/ה או לדחותו/תה. הזדמנות להיגמל מתחום ההימורים, אכילה ומהרגלים לא בריאים אחרים. ויכוחים רבים בקרב המשפחה של בן/ת הזוג מעיקים על חיי הזוגיות שלכם. המשפחה מסרבת למכור נכסים רגשיים וחומריים. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנושאי רכוש ועל חובות רגשיים של אחרים כלפיכם.


    גדי 22.12-20.01

לפנויים: תחושת הבדידות מכרסמת בכם בתוך הקשר הנוכחי. אתם לא מצליחים לתקן את דרכיה של הדמות עימה אתם חיים. ביחסים הזוגיים, רצוי שתהיו יותר ישירים ויותר גלויים גם אם הצד השני עלול להיעלב היחסים עם הסביבה הקרובה נתקלים בקשיים. אתם צפויים למספר הצעות עבודה, שיקלו היטב לפני שאתם מסרבים, וזכרו: אין עבודה שאינה מכבדת את בעליה. שמרו על בריאותכם הכללית. בעבודה תקבלו סיוע מחברים אשר רוצים את טובתכם. תנו יד לאלה שהוכיחו את נאמנותם כלפיכם.


  

     דלי 21.01-18.02

נושא הכספים עדיין יתפוס מקום חשוב. מבחינה חברתית אתם פופולאריים מאוד, רבים מבקשים את עצותיכם השקולות והחכמות. הטיפ השבועי: אל תאמרו נואש, קשה להכניע אתכם, בסופו של דבר אתם משיגים את שלכם וכובשים כל יעד שהצבתם לכם. הילדים יהיו הכוח המניע שמאחורי המאמצים האחרונים לשם קבלת קידום. חברים יחפשו את קרבתכם. במישור החברתי תסבלו מדחפים הגורמים לכם להתרחק מהכלל. אתם עדיין כועסים על בן/ת הזוג. אל תחשדו בנאמנות בן/ת הזוג. פנו לייעוץ אישי בנוגע לסיפורכם האישי.


      דגים 19.02-20.03

השבוע יושם דגש על התקדמות בעבודה. אתם מתמודדים על תפקיד חשוב. בעקבות זאת, הלחץ הנפשי בו אתם נתונים הוא רב. ההתמודדות על התפקיד יוצרת תחרות סמויה או גלויה בין כמה מועמדים. אתם מחפשים אהבה והבנה, אך לצערכם אתם לא מצליחים לקבל אותה מבית, אלא רק מחוץ למערכת. טיפ: קבלו את חסרונות הדמות איתה אתם חולקים את החיים. אל תכעסו על דברים שפגעו בכם ושלא באו ממקור שהתכוון לכך. הזמינו את הטוב ביותר לכבוד בן/ת הזוג ולא תתאכזבו.


          טלה 21.3-20.4

השבוע אני לא ממליץ על מהלכים שייחשבו יותר מאוחר כשגויים' שכן פליטות פה הדדיות עלולu, לגרום לפרידה מבן/ת הזוג למרות האהבה והמצב הבריאותי והכלכלי של הצד-השני. משמעות חיי האהבה עולה לרמת הכרעה' למרות הפשרות שניסיתם להציע. בנוסף' אתם לחוצים משינויי מגורים המ,קרבים אליכם בצעדים גדולים. אתם מתוחים, שמרו על מוצא פיכם' בעיקר בסוף השבוע. אזהרה: אם בכל זאת סגרתם דלת, בכול תחום ובעיקר בתחום הרומנטי, יש לכם רק כמה ימים זמן לפני שהדלת תיסגר לכם להמון זמן.על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com