קבוצת הנוער של עירוני מודיעין השתתפה בשבוע שעבר בטורניר הכדורגל "Mic Footbal" שנערך בספרד בהשתתפות עשרות קבוצות מכל העולם וחזרה משם עם גביע. במהלך המשחקים הייתה אמורה הקבוצה המודיעינית לפגוש על הדשא את קבוצת הנוער האיראנית "סאמאיה  "FA אך זו סירבה להתייצב מולם.

המאמן מקסים טריקי סיפר: "הגענו למגרש וחמש דקות לפני שריקת הפתיחה הודיעו המארגנים שהאיראנים קיבלו הוראה לא להופיע כי אנחנו מישראל. חיכינו בהתלהבות למשחק. חבל שהפוליטיקה נכנסת לספורט. בסופו של דבר זכינו בגביע והבאנו כבוד לישראל".

השחקנים, שהגיע נחושים ומוכנים למשחקים, הצליחו לגבור במוקדמות על ג'ירונה הספרדית 0:1 ובתוצאה זהה גם על ראופוס פוטבול הנורווגית, לפני שהפסידו 2:0 לסביליה שעלתה לשלב העילית.

בבית הניחומים השיגו המודיעיניקים ניצחון 0:2 על הקבוצה הספרדית ועלו לשמינית הגמר, שם ניצחו את הרפובליקה הדומיניקנית 0:6. ברבע הגמר הם היו אמורים לפגוש על המגרש את קבוצת הנוער האיראנית, אך זו הודיעה כחמש דקות לפני המשחק כי הם לא יתייצבו למשחק מול הקבוצה הישראלית. סירוב זה העניק לקבוצה קבוצה ממודיעין ניצחון טכני 3:0 ועלייה לחצי הגמר בו ניצחו את פורטוגל בפנדלים. בגמר הצליחו לגבור על קבוצת הבת של ברצלונה, לחתום את המשחק בתוצאה 0:1 ולרשום את ההישג הגדול ביותר לקבוצת נוער ישראלית בהיסטוריית הטורניר.

ראש העיר חיים ביבס, בירך את השחקנים : "הם אלופים והם משלנו! כל הכבוד לשחקנים, לצוות האימון ולהורים על עוד הישג מודיעיני"

מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים ועירוני מודיעין, שלמה פסי: "קבוצת הנוער של עירוני מודיעין שהשתתפת זו השנה השלישית ברציפות בטורניר היוקרתי של ברצלונה, הוכיחה התדמות מקצועית יפה לצד ייצוג מכובד של ישראל וזכתה במקום הראשון בתחרויות. הישג זה מהווה כבוד למועדון, לצוות המאמנים והמחנכים, לשחקנים, להורים שמלווים אותם, לעיר מודיעין מכבים רעות ולספורט הישראלי."