הלקוחות מגיעים למשרד, עד שתתפנו אליהם הם לוגמים קפה ונרגעים וכבר האווירה מרגישה נעימה יותר. תוכלו להמשיך לדסקס עסקים על כוס קפה נוספת ומכאן הדרך לסגירת עסקה קצרה יותר מתמיד.
במשרדים רבים כבר הבינו את הפוטנציאל הרב שגלום בקפה ואימצו את תרבות הקפה כחלק מהחוויה התעסוקתית. לא רק עבור לקוחות או ספקים אלא גם לטובת העובדים. אלה מבצעים סיעורי מוחות קדחתניים בפינת הקפה או לוקחים הפסקת קפה כדי לחדש אנרגיות במהלך היום, לשבור שגרה ולהעלות את רמת הקפאין בגוף. 
רוצים לפרגן למועסקים וללקוחות ולשדרג את המשרד במכונת קפה? לפניכם מספר טיפים לבחירת מכונה מנצחת שעונה בדיוק על הצרכים שלכם.

אוטומטי או קפסולות – זו השאלה
ההחלטה הראשונה שכדאי לקבל בנוגע לבחירת מכונת קפה למשרד היא איזה סוג מכונה לרכוש. האם מכונה המבוססת על קפסולות שיש או מכונה אוטומטית שטוחנת את הפולים ומייצרת את הנוזל. בשתי המכונות, המעורבות האנושית היא מינימליסטית – כלומר, מלבד להכניס את הקפסולה, למלא את מיכל המים או להפעיל את המכונה, לא צריך באמת לעבוד קשה. עם זאת, קחו בחשבון שעלות של קפסולה יכולה לעלות לכם לאורך זמן יותר כסף מפולים טחונים או פולים למכונה מסוג אחר. עם זאת, יש מגוון רחב של קפסולות כך שכל אחד יוכל לבחור את הטעם או החוזק המועדף עליו מתוך ההיצע ואילו בפולים, לרוב נוהגים לקנות בשיטת "על המשקל" או שקית במשקל מסוים ועד שהשקית לא מתחדשת, הטעם נשאר אותו טעם. בנוסף, היום יש שלל חברות שמייצרות קפסולות במחירים משתלמים יותר וגם המכונות עצמן מוצעות במחירים אטרקטיביים.

קלות התפעול
חוויית השימוש לא פחות חשובה מחוויית השתייה. זכרו שבמשרד במיוחד עם מספר רב של עובדים או תנועת לקוחות, חשוב שהשימוש יהיה ידידותית, פשוט לביצוע ומהיר. בחרו מכונה המאפשרת הכנה של סוגי משקאות קפה שונים בלחיצת כפתור. שכל אחד יוכל לבחור עבורו את המשקה המועדף, בין אם קפוצ'ינו, אספרסו, לאטה, אמריקנו, מקיאטו וכדומה. כדאי לבחור מכונה שמתריעה על מגש מלא, מכסת קפסולות מקסימלית, מחסור במים וכדומה, כדי שאנשים יבינו כיצד לטפל בסיטואציה או שתוכלו אתם לדאוג לתקינות המכונה בכל רגע נתון בלי לחפש מדוע המכונה לא מפיקה קפה.

העיצוב קובע
כמו שהשקעתם מאמצים רבים בתכנון ועיצוב המשרד כדי שיהיה אסתטי ונעים, כך בוודאי תרצו שתראה פינת הקפה שלכם. כיום יש קולקציית מכונות קפה מסוגננת בשלל גוונים ובצורניות מגוונת שמתאימה לכל רקע וסגנון עיצובי. כמו כן, תוכלו להצטייד במכונה עם מיכל לחימום חלב בילד אין, מכונה שמנקה את עצמה וכדומה כדי לשמור על הסדר והארגון והתחזוקה השוטפת לאורך זמן. חשבו גם על שדרוגים מפנקים למכונות קפה כמו למשל, בסיס לחימום ספלים.

בבחירת מכונת קפה לעסק, קחו בחשבון את הבלאי שהוא לרוב גבוה יותר ממכונה לשימוש ביתי. דאגו שהתחזוקה תהיה פשוטה, שיש אחריות ויש מעבדת שירות לכל בעיה.