חושבים לעבור ניתוח פלסטי בקרוב? לפני שאתם מתחילים לחשוב על שאיבת שומן מחיר, הוזלת עלויות או דברים דומים, ישנם נושאים הרבה יותר מהותיים וחשובים אשר עליכם להתייחס אליהם. ישנם נושאים אשר יכולים להשפיע על כל התהליך שתעברו ועליכם לקבל את כל המידע מראש בכדי לבצע בחירות נכונות ובכדי שהניתוח יבוצע על הצד הטוב ביותר עבורכם.

אז מה חשוב לבדוק לפני שמבצעים ניתוח פלסטי? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

קבלת החלטה נכונה

השלב הראשון הוא השלב בו תקבלו את ההחלטה הנכונה על ביצוע הניתוח. חשוב מאוד לקחת בחשבון את כל הנתונים הנדרשים וכל השיקולים האפשריים בכדי לקבל החלטה נכונה. עליכם קודם כל לחשוב האם באמת מדובר בניתוח חיוני עבורכם או לא, מה ההשלכות של הניתוח, האם ניתוח כזה בכלל יכול להתאים לכם, האם מצבכם הבריאותי מתאים לניתוח מהסוג הזה ועוד. חשוב לזכור כי מדובר בניתוח לכל דבר, הליך כירורגי עם השלכות רבות ולכן עליכם לקבל החלטה נכונה ולדעת מראש מה אתם בוחרים והאם באמת מדובר בניתוח שאתם צריכים לעבור.

בחירת המנתח

עוד דבר שחשוב לבדוק לפני שמבצעים ניתוח פלסטי הוא כמובן המנתח שיבצע את הניתוח. חשוב שתבדקו את המנתחים באזור שלכם, את הניסיון שלהם עם ניתוח מהסוג שאתם רוצים לבצע, את ההצלחות שלהם, הכשלונות שלהם, מטופלים קודמים, צוות המרפאה שלכם וכל מידע נוסף. חשוב שתקבלו את כל המידע האפשרי בכדי להיות בטוחים כי אתם בוחרים במנתח מקצועי ואיכותי. אל תזלזלו בכך, גם אם אתם רוצים לחסוך בעלויות. מדובר בהליך רפואי לכל דבר ואל תתנו לאדם שאינו מספיק מקצועי לבצע את התהליך הזה בשבילכם.

החלמה מהניתוח

חשוב מאוד לבדוק מראש את כל מה שמצריכה מכם ההחלמה מהניתוח, ימי חופש מהעבודה, תקופת החלמה, טיפול ותמיכה ועוד. עליכם להכין מראש את כל מה שתהיו זקוקים לו בזמן ההחלמה מהניתוח כך שלא יקרה מצב בו בתקופת ההחלמה תתקלו בדברים שלא הייתם מוכנים אליהם, כמו תמיכה נדרשת או מספיק ימי חופש מהעבודה.

לסיכום, לפני שאתם עוברים ניתוח פלסטי, ולא משנה מאיזה סוג, עליכם לדעת בדיוק מול מה אתם עומדים ולהתכונן היטב לכל תרחיש. ידע הוא כח, וככל שתדעו יותר על התהליך כך תעברו אותו בהצלחה רבה יותר ותדעו בדיוק מול מה אתם מתמודדים.