שכונת נופים מתחילה להתעורר. אחרי כמה שנים של עבודות תשתית והכנה של הקבלנים השונים התחילו להגיע היתרי הבנייה והוחל בשיווק הדירות. אחד הפרויקטים בשכונה הוא של א.כ.ב בוני מודיעין שבונה את פרויקט K24 - פרויקט שבו יהיו 24 יחידות דיור.

כדי לשווק את הדירות פנתה החברה הקבלנית למתווך זאב שומכר, מנכ"ל שומכר נדל"ן. שהודיע שכבר 13 מתוך 24 הדירות בפרויקט נמכרו.

בפרויקט מוצעות דירות דופלקס-גן, דירות מיני-פנטהאוז ודירות פנטהאוז, כולן בנות 5 חדרים.

בכל הדירות כמעט כל החלונות פונים אל הנוף ואל הפארק. לטענת שומכר, מדובר בפרויקט היחיד, בנופים שממנו ניתן לראות רק את הריאה הירוקה שלמרגלות השכונה, ולא את השכונה עצמה.

לדבריו, העובדה ששיווק הפרויקט החל עוד בטרם הוקמו הדירות, איפשרה ליישם בו הערות שנתקבלו מהלקוחות, ולהתאים את הפרויקט לדרישות של הציבור. "ישנו שיתוף פעולה צמוד בין מחלקת השיווק שלנו ליזם, וכך, כשקבלנו הערות מלקוחות שרכשו דירות, חזרנו ליזם ולאדריכל עם המשובים, ובתיאום אתם ערכנו שינויים בתכנון. כך הגדלנו את החלונות ועשינו שינוי חזיתות. כמו כן, החלפנו את דלתות הממ"ד לדלתות רסיסים, שהן יקרות יותר, אבל מאפשרות גמישות בהזזת קירות, וכך התאפשר לנו להוריד קירות".

הפרויקט תוכנן על ידי אדריכל חיים כהן, ממשרד חיים כהן יגאל ליפשיץ אדריכלות בע"מ, שתכנן פרויקטים רבים במודיעין. לכל דירה יהיה לובי פרטי, כל דירה תמוקם בחצי קומה, לכל הדירות יהיו שתי חניות מקורות ומחסנים, ובדירות הפנטהאוז ומיני-פנטהאוז יהיה 4 כיווני אוויר.

שותפים נוספים לפרויקט הם צוריאל וירוחם ברזילי גרים בעמודיעין, וכעת גם בונים בה. צוריאל משמש כבעלים ומנכ"ל של קבוצת לנבר ומתגורר במודיעין מזה 16 שנים, ואחיו, המועסק כמנהל יזום ופיתוח עסקי בחברה, גם הוא תושב מודיעין מזה 10 שנה.

החברה עוסקת בשלושה תחומים - ניהול פרויקטים הנדסיים, בקרות איכות לבנייה ותשתיות וכן ייזום וניהול ייזום למשקיעים ושותפים.

השותפות בחברת א.כ.ב בוני מודיעין בע"מ הינה המשך שיתוף פעולה פורה ומוצלח של חברת לנבר עם חברת גמא פרויקטים, אשר לה פרויקט של 111 יחידות דיור בבאר יעקב, שבו בניין אחד אוכלס והשני בשלבי סיום.

כאמור, השבוע התקבל היתר בנייה, ולחברה כבר יש ליווי בנקאי לפרויקט, וכן פתרונות פיננסיים, שמסייעים במימון הרכישה.

לדברי שומכר, מרבית הקונים בפרויקט הם משפרי דיור מתוך העיר מודיעין. יוצא דופן הוא זוג צעיר, שהגיע למשרדים של שומכר במרכז הקבלנים, ביום למחרת החתונה שלהם, וסגר עסקה לדירה בפרויקט.