ריכזנו עבורכם חמש שאלות עליהן תצטרכו להשיב. לא עבורינו, עבורכם. אם תשובה אחת לא מצאה חן בעיניכם, שנו אותה. החיים בידיים שלכם!

אם יש ספק, אין ספק – האם אתם יודעים שאוהבים אתכם גם בלי שיגידו לכם את זה כל כמה רגעים? האם התחושה הדדית? אם התשובה היא כן בצורה חד משמעית, אתם בדרך הנכונה. במידה והתמהמהתם לפני המענה... אולי כדאי שתשלחו כמה מילות אהבה עכשיו. לא הכל צריך להיות גרנדיוזי. הקסם לטווח הארוך הוא בדברים הקטנים.

רחוק מהעין לא רחוק מהלב – אורח החיים של כולנו מאתגר. נסיעות מהעבודה, סופי שבוע עם חברים, החיים המודרניים מספקים לא מעט אתגרים. השאלה בסעיף הזה היא פשוטה, האם אתם מתגעגעים אחד לשני אם הגורל מפריד ביניכם לכמה ימים. שוב, אם התשובה חיובית, אשריכם אך אם היא שלילית, נסו לחשוב על הדברים הקטנים שחסרים לכם בהיעדר אחד מבני הזוג (ואל תברחו לפתרון הפשוט של עזרה במטלות היום-יום).

משיכה חייתית – טוב יתכן ששמתי כותרת מפגיזה לסעיף כדי לתפוס את תשומת לבכם אבל הסעיף בהחלט מדבר על משיכה אחד של השני. השנים חולפות, כוח המשיכה עושה את שלו, הבגדים נמתחים, נצמדים או שלא :)
האם אחרי כל השנים האלו, אתם מוצאים אחד את השני מושכים? האם אתם מביטים בבני הזוג בזווית מיוחדת או בחיוך ששמור רק לכם ומתמוגגים מאושר שהם שלכם?

החברים הכי טובים – מעבר דירה, שינויי מקומות עבודה, אפילו החלפת גן לילד יכולים לגרור אחריהם חילופים של חברים ומערכות יחסים. החברות היחידה שהולכת איתכם לכל הדרך היא זאת שיצאה איתכם לאותה דרך משותפת שהחלה מתחת לחופה ותלווה אתכם עד לאן שתאפשרו לה. האם אתם מתייעצים אחד עם השני? סומכים אחד על השני ופונים אחד לשני לעזרה בנושאים שלאו דווקא קשורים לניהול משק הבית?

שולם, שולם לעולם... ברוגז, ברוגז אף פעם – ויכוחים וחילוקי דעות יהיו תמיד ואם לא, מה הטעם לחיות ביחד? האם אחרי כל השנים, אתם מצליחים לא להסכים מכל נושא אבל גם לא להתרגש מהעניין ולקבל את דעותיו של השני? האם הצלחתם להפנים שריבים וויכוחים הם חלקם של כל מערכת יחסים ולא סיבה לסיומה?

יתכן שלא לכל הסעיפים יש לכם תשובה שמוצאת חן בעיניכם אבל אני בטוחה שאתם יודעים איך הייתם רוצים לענות לכל סעיף וסעיף. זה הזמן, עכשיו, הרגע, שנו משהו באורח החיים שלכם.
שילחו מחמאה, העריכו את הטוב, תנו חיבוק בלי שום סיבה והכי חשוב, תאהבו!