פדים למבוגרים הינם מוצרים לבריחת שתן שתוכננו במיוחד על מנת להציע הגנה מלאה נגד בעיות קלות, בינוניות וחמורות של שליטה בשלפוחית השתן. ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הפדים לספיגה המתאימים נגד בריחת שתן. בחירה של הפדים המתאימים למבוגרים יכולה לעזור לשמירה על עור בריא יותר ובה בעת לספק הגנה מלאה של המצעים, הביגוד והריהוט הביתי.

קיימים כיום מגוון מותגים בשוק, המותג המומלץ מכולם שנחשב למוביל בשוק, הוא מותג ABENA. אבנה הינה חברה דנית המתמחה במגוון סוגים של מוצרי ספיגה ומוצרי ייעודים לסיעוד מבוגרים.

אבנה מייצרת מגוון מוצרים, החל בפדים למבוגרים, דרך חיתולים למבוגרים ועד טיפוח העור.

Insert Pads – אלה רפידות ספיגה דקות אשר מוכנסות לתחתונים רגילים על מנת לעזור עם בריחת שתן. הן מעוצבות בסגנונות שונים על מנת להתאים הן לגברים והם לנשים, ומסומנות על ידי רמת הספיגה שלהם על מנת לעזור לך למצוא במדויק את מה שאתה צריך.

Linear pads –בעיקר בעלות רמת ספיגה קלה, ואידיאליות עבור אנשים עם בריחת שתן קלה. הן מגיעות במספר גדלים, סגנונות ורמות ספיגה. חלקן בעלי ריכוז גבוה יותר של החומר שאחראי לספיגה, בעוד אחרות קלות יותר עם רמה נמוכה יותר של יכולת ספיגת נוזלים. אנשים עם אורח חיים פעיל יותר ייטו לחפש פדים דקים יותר, שגם דיסקרטיים וגם גמישים.

Booster Pads & Diaper Doublers - מוצרים אלה תוכננו להיות מולבשים על חיתול או תחתונים. הם רכים, מחומר שמאפשר מעבר דרכו כך שהם יכולים למלא את היכולת שלהם ולאחר מכן להעביר את הנוזל הנוסף לתוך ההלבשה התחתונה הסופגת העיקרית. הם בחירה נהדרת עבור אנשים שמוצאים את עצמם לעיתים קרובות ממלאים את ההלבשה תחתונה הרב פעמית שלהם ומגיעים למצב של דליפה לבגדים.

Male Guard Pads  - תוכננו במיוחד עבור הגוף הגברי, ונועדו ללכוד דליפות שתן וטפטופים לאורך כל היום, לשמור את הבגדים יבשים ואת העור יבש. הם מגיעים בגדלים וסגנונות שונים על מנת להתאים לצרכים השונים של הגבר. כאשר רוכשים אותם, יש לקחת בחשבון את המבנה והגזרה, כמו גם את רמת הספיגה. רבים מהם הם הבחירה המושלמת עבור גברים אשר רגילים ללבוש תחתוני בוקסר.

Mesh Underwear  - אלה מוצרים חד פעמיים המציעים הגנה נוחה ואפקטיבית נגד דליפת שתן קלה עד בינונית. ניתן ללבוש אותם בפני עצמם, תוך גם שיש מקום להכניס לתוכם בצורה דיסקרטית רפידות ספיגה שונות. ישנם מספר סגנונות שונים אשר יכולים להתאים להעדפות שונות.

לפני שבוחרים מוצר עבור ההורה המבוגר שצריך סיוע, ניתן ואף מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלו לכוון ולהמליץ לכם אילו מוצרים הנכונים ביותר עבורכם וייתנו לכם את  התמורה הרבה ביותר במחיר הטוב ביותר. אתר עזר נאמן מציע שירות ייעוץ חינם ומאפשר לאנשים להתייעץ בקשר למוצרים טרם הרכישה. בנוסף עזר נאמן מציעים משלוח מהיר והחזרת מוצרים, כך שגם אם קניתם והתחרטתם – אין בעיה.